2018-02-18     Konstancji, Krystiana, Sylwany     "Prawdziwym schronieniem dla czlowieka jest drugi człowiek". Przysłowie irlandzkie    
Strona główna / Wiadomości

Nagrody dla dzieci z Samorządowego Przedszkola w Oleszycach

Dzieci z grupy 5-6 latków z Samorządowego Przedszkola w Oleszycach pod kierunkiem nauczycieli grupy Pani Elwiry Piotrowskiej–Argasińskiej i Ewy Piotrowskiej brały udział w miesiącu grudniu w dwóch konkursach plastycznych. W pierwszym konkursie zorganizowanym przez Port Lotniczy w Jasionce pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie pt. „Mikołaj rozdaje prezenty na lotnisku w Jasionce” przedszkolaki zajęły I miejsce. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 2 grudnia podczas spotkania z Mikołajem na lotnisku w Jasionce. Nagrodą dla zwycięzców są bilety na seans grupowy w kinie Helios w Rzeszowie na dowolnie wybrany film z repertuaru.

Drugi konkurs ogłosiło Wydawnictwo Prawnicze Oficyna MM z Poznania z okazji 15-lecia Wydawnictwa. Praca przedszkolaków zajęła I miejsce – nagrodą jest zaproszenie do Parku Rozrywki Zatorland - zwiedzanie Krainy Świętego Mikołaja.

Elwira Piotrowska-Argasińska

 

 

Utworzony:2018-01-23 10:09:35
Autor:      Dane Urzędu
      Władze Gminy
      Referaty Urzędu
      Herb i Sztandar
      Rada Miejska
      Komisje Stałe Rady
      Sołectwa Gminy
      Dokumenty do pobrania
      Podatki i opłaty lokalne
      Petycje
Oleszyce
  © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.