2018-02-18     Konstancji, Krystiana, Sylwany     "Prawdziwym schronieniem dla czlowieka jest drugi człowiek". Przysłowie irlandzkie    
Strona główna / Wiadomości

V Koncert Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda!"

„Hej Kolęda!” – już po raz piąty w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Oleszycach, odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek. W piękny sobotni wieczór, 20 stycznia sala widowiskowa MGOK wypełniła się dźwiękami melodii mniej lub bardziej znanych.

O godzinie 16.00 Pani Dyrektor Anna Gryniewicz otworzyła koncert, przywitała wszystkich zebranych, złożyła życzenia noworoczne oraz zachęciła do wspólnego kolędowania. Jako pierwszy na scenie pojawił się zespół wokalny Cztery Pory Roku z Oleszyc. Tuż po nim na scenie zaprezentował się zespół "Grupa mojego brata" z Lubaczowa. Jako ostatni wystąpiła  najliczniejsza grupa, gość specjalny- kapela ludowa „Lisznianie” z Lisznej k/Sanoka, który zaprezentował szereg kolęd i pastorałek. Publiczność nagrodziła wszystkich artystów gorącymi brawami. Przez ponad dwie godziny mogliśmy słuchać pięknych kolęd i pastorałek a artyści wprowadzili nas w ciepły świąteczny klimat jaki odczuć można było podczas koncertu w sali widowiskowej MGOK.

 Gospodarzami koncertu byli Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce, Dyrektor Miejsko -Gminnego Ośrodka Kultury oraz Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Ziemi Oleszyckiej.

Organizatorzy serdecznie dziękują: panu Wojciechowi Piotrowskiemu, a także pracownikom Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury za przygotowanie koncertu.

Galeria zdjęć

Utworzony:2018-01-22 13:02:39
Autor:Wyświetleń: 304
Ocena: 2.97
Twoja ocena: 12345
1.Lisznianie & Cztery Pory Roku
2.Grupa Mojego Brata
3.LISZNIANIE KOLĘDA PASTORAŁKI
4.LISZNIANIE - LUDOWA
5.Zaśnij Dziecino
6.Mroźna Cisza
7.Jezusa Narodzonego
      Dane Urzędu
      Władze Gminy
      Referaty Urzędu
      Herb i Sztandar
      Rada Miejska
      Komisje Stałe Rady
      Sołectwa Gminy
      Dokumenty do pobrania
      Podatki i opłaty lokalne
      Petycje
Oleszyce
  © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.