2018-03-22     Bogusława, Jagody, Katarzyny     "Sens życia polega na tym, aby cieszyć się z niego i czynić go piękniejszym dla każdej ludzkiej istoty." - David Ben Gurion"Bóg nie każe nam iść żadną drogą, której by On sam nie przemierzył i na której by nie szedł z nami. " - Dietrich Bongoeffer    
Strona główna / Wiadomości

Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w Oleszycach

W Zespole Szkół w Oleszycach ruszają zajęcia w ramach Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji (LOWE). Celem projektu jest przede wszystkim zaktywizowanie osób dorosłych, dotychczas nie biorących udziału (albo uczestniczących sporadycznie) w jakichkolwiek formach zorganizowanego uczenia się. Działania ośrodka LOWE skierowane są na rozwój u osób dorosłych kompetencji zawodowych oraz kompetencji kluczowych, które mogą okazać się przydatne na rynku pracy.

Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na niektóre z zajęć. W ofercie ośrodka proponujemy szkolenia, kursy, poradnictwo grupowe i indywidualne:

Kurs języka obcego dla początkujących – j.angielski i j.niemiecki – po 30 godz.

Kurs obsługi wózków widłowych  - 50 godz. + 15 godz./osobę

Szkolenie „Obsługa kelnerska z elementami sztuki baristycznej” - 15 godz.

Szkolenie „Dekorowanie potraw i nakrywanie do stołu” - 10 godz.

Warsztaty z doradcą zawodowym „Jak skutecznie zaprezentować się pracodawcy” - 10 godz.

Kurs tańca dla poczatkujących - 16 godz.

Nordic walking – sport dla każdego – zajęcia z instruktorem dla dzieci, rodziców i dziadków - 10 godz.

Zrozumieć dziecko! – warsztaty dla rodziców - 10 godz.

Konsultacje indywidualne z zakresu zakładania własnej działalności gospodarczej, poszukiwania pracy, sporządzania profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych - możliwość skorzystania z konsultacji w określonych godz. w wyznaczone dni tygodnia

Jak korzystać z komputera i Internetu – szkolenie dla początkujących - 15 godz.

Bankowość elektroniczna i zakupy w sieci dla seniorów - 15 godz.

Roczne rozliczenie z Urzędem skarbowym PIT – warsztaty - 6 godz.

Zapraszamy do udziału osoby dorosłe z terenu powiatu lubaczowskiego, bez względu na status na rynku pracy (osoby bezrobotne, pracujące, emeryci i renciści, właściciele gospodarstw rolnych i inni)

Aby wziąć udział w zajęciach ośrodka LOWE wystarczy wypełnić deklarację udziału w projekcie, dostępną w sekretariacie Zespołu Szkół w Oleszycach. Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona, o przyjęciu na szkolenie/kurs decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje: tel 16/6315055, http://www.zs.eoleszyce.pl/index.php/lowe.html

Nazwa ośrodka: Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji „Akademia Wiedzy Koniecznej”. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Nazwa projektu:  Akademia Wiedzy Koniecznej – nowe oblicze szkoły jako Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji, nr proj.: POWR.02.14.00-00-1013/16.

Utworzony:2017-11-28 09:44:53
Autor:      Dane Urzędu
      Władze Gminy
      Referaty Urzędu
      Herb i Sztandar
      Rada Miejska
      Komisje Stałe Rady
      Sołectwa Gminy
      Dokumenty do pobrania
      Podatki i opłaty lokalne
      Petycje
Oleszyce
  © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.