2018-01-23     Fernandy, Jana, Rajmundy     "Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego człowieka" - Lew Tołstoj    
Strona główna / Wiadomości

Turniej o Puchar Tymbarku

7 listopada na hali sportowej, stadionie miejskim i Orliku w Oleszycach po raz kolejny odbyły się powiatowe rozgrywki "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Szkoła Podstawowa w Oleszycach wystawiła 5 drużyn w każdej kategorii wiekowej. Do finału wojewódzkiego na wiosnę przyszłego roku zakwalifikowały się dziewczynki do lat 10 oraz chłopcy do lat 12. Chłopaki wygrali wszystkie swoje 4 mecze w stosunku bramkowym 39:5! Dziewczynki uzyskały awans automatycznie. Zawodnicy z naszej gminy już trzeci raz z rzędu będą reprezentować nasz powiat w Stalowej Woli. Trzymamy kciuki! Także w niższych kategoriach wiekowych, chłopcy odpowiednio do lat 8 i 10, zajęli wysokie miejsca, plasując się na 2 miejscu, tuż za zwycięzcami. Dziewczynki do lat 12 zajęły 3 miejsce. Gratulacje dla wszystkich!

Słowa podziękowania należą się Pani Dyrektor i pracownikom Szkoły Podstawowej w Oleszycach za pomoc przy organizacji turnieju powiatowego.

Galeria zdjęć

Utworzony:2017-11-09 11:13:23
Autor:      Dane Urzędu
      Władze Gminy
      Referaty Urzędu
      Herb i Sztandar
      Rada Miejska
      Komisje Stałe Rady
      Sołectwa Gminy
      Dokumenty do pobrania
      Podatki i opłaty lokalne
      Petycje
Oleszyce
  © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.