2018-01-23     Fernandy, Jana, Rajmundy     "Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego człowieka" - Lew Tołstoj    
Strona główna / Wiadomości

Piknik Rodzinny w Zabiałej

22 LIPCA 2017r przy świetlicy w Zabiałej odbył się II Piknik Rodzinny. W tym dniu dopisała wspaniała, słoneczna pogoda. Na dzieci czekały dmuchane zjeżdżalnie, zabawy z chustą animacyjną, tworzenie baniek mydlanych, malowanie buziek, modelowanie balonów, konkurs plastyczny, dekorowanie gofrów. Najmłodsi chętnie korzystali z jazdy quadem i motocyklem. Dużym powodzeniem cieszyła się przejażdżka bryczką. W trakcie imprezy odbyły się rozgrywki piłkarskie i prezentacja wozu policyjnego. Dzieci z radością zasiadały za kierownicą radiowozu i pozowały do zdjęć. Każdy mógł obejrzeć i przymierzyć elementy wyposażenia policjantów. Można było także posmakować waty cukrowej i popcornu, a najmłodsi zostali poczęstowani lodami, soczkami i batonikami. Na wszystkich głodnych uczestników pikniku czekały kiełbaski z grilla, bigos i domowe wypieki przygotowane przez panie z Koła Gospodyń.

W godzinach wieczornych rozpoczęła się zabawa taneczna z zespołem MAXI POWER. Wszystkie atrakcje w tym dniu były za darmo dzięki szczodrości sponsorów: MGOK Oleszyce, Gmina Oleszyce  -MGKRPA, Zygmunt Osiowy, Leon Sopel, Piotr Rokosz,Łukasz Petranik, Jacek Hycza, Krzysztof Świstowicz, Urszula Kryla, Tomasz Petranik, Emil Zając, POW- BUD Bogdan Powroźnik, Koło Gospodyń w Zabiałej, UKS Zjednoczeni Zabiała - Stare Sioło  Małgorzata Metyk, Stacja Paliw Orlen.

Serdeczne podziękowania za pomoc i duże zaangażowanie w organizacji pikniku kieruję do radnego sołectwa PANA ZYGMUNTA OSIOWEGO.

Podziękowania  należą się również : pani Monice Kalmuk, panu Marianowi Petranik, panu Janowi Perżyło, panu Dominikowi Ohirko, paniom z Koła Gospodyń w Zabiałej, pracownikom MGOK i UMiG w Oleszycach oraz wszystkim osobom, które pomogły w przygotowaniu pikniku.

Galeria zdjęć

Jolanta Świstowicz

Utworzony:2017-08-31 11:59:48
Autor:      Dane Urzędu
      Władze Gminy
      Referaty Urzędu
      Herb i Sztandar
      Rada Miejska
      Komisje Stałe Rady
      Sołectwa Gminy
      Dokumenty do pobrania
      Podatki i opłaty lokalne
      Petycje
Oleszyce
  © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.