2018-01-23     Fernandy, Jana, Rajmundy     "Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego człowieka" - Lew Tołstoj    
Strona główna / Wiadomości

Zajęcia wakacyjne

W dniach od 24.07.2017 do 28.07.2017r. odbyły się spotkania wakacyjne dzieci i młodzieży w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Oleszycach. Wakacje to czas spotkań, wyjazdów i zabaw z przyjaciółmi ze wspólnego podwórka. Czas wakacyjny to również  czas na odpoczynek od codziennych zajęć związanych ze szkołą.  Dzieci i młodzież uczestniczące w zajęciach wakacyjnych bardzo chętnie brały odział w rożnych zabawach między innymi: zabawa z chustą animacyjną,  kalambury, quizy, zajęcia plastyczne. Podczas spotkań wakacyjnych nie zapomnieliśmy o wzajemnej sympatii i pomocy od strony starszych kolegów i koleżanek w stronę młodszych dzieci.

Czas spędzony z dziećmi i młodzieżą był bardzo pracowity widząc uśmiech i zadowolenie podopiecznych wracających do domów był podsumowaniem i motywacją całego tygodnia pracy z dziećmi.  Zajęcia były dostosowane do każdego wieku dzieci i młodzieży.

Galeria zdjeć

 

Utworzony:2017-08-18 13:54:33
Autor:      Dane Urzędu
      Władze Gminy
      Referaty Urzędu
      Herb i Sztandar
      Rada Miejska
      Komisje Stałe Rady
      Sołectwa Gminy
      Dokumenty do pobrania
      Podatki i opłaty lokalne
      Petycje
Oleszyce
  © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.