2018-02-18     Konstancji, Krystiana, Sylwany     "Prawdziwym schronieniem dla czlowieka jest drugi człowiek". Przysłowie irlandzkie    
Strona główna / Wiadomości

Festiwal Questingu - dzień pierwszy

W piątek w pierwszy dzień I Ogólnopolskiego Festiwalu Questingu w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Oleszycach odbyło się spotkanie autorskie Anny i Łukasza Cybińskich, podróżnikami dookoła świata.

W ciągu 468 dni odwiedzili oni 24 kraje i 5 kontynentów. Dotarli nad Bajkał Koleją transsyberyjską, przemierzyli bezkresne mongolskie stepy.   Przez 23 dni wędrowali wokół himalajskich szczytów, przedzierali się przez Amazonkę. Zwiedzili kanadyjskie i amerykańskie metropolie.

W Indiach i Indonezji byli świadkami rytualnego palenia zwłok  a w Boliwii słuchali opowieści o składaniu ofiar z ludzi.

Surfowali na plażach Bali i Nikaragui, chodzili po zielonych stepach Nowej Zelandii, spali w namiocie pod lodowcami Patagonii.

Wszyscy uczestnicy  spotkania z ogromną ciekawością i zainteresowaniem obejrzeli zdjęcia,  wysłuchali o podróży, ale też o spotkaniu  z innymi ludźmi, ich kulturą, zwyczajami i codziennością.

Galeria zdjeć

Ewa Kaczmarczyk

Utworzony:2017-05-25 13:10:19
Autor:      Dane Urzędu
      Władze Gminy
      Referaty Urzędu
      Herb i Sztandar
      Rada Miejska
      Komisje Stałe Rady
      Sołectwa Gminy
      Dokumenty do pobrania
      Podatki i opłaty lokalne
      Petycje
Oleszyce
  © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.