2018-01-21     Agnieszki, Jarosława, Nory     "Nie ma gorszych ślepców od tych, którzy nie chcą widzieć" - Herbert George Wells    
Strona główna / Wiadomości

Sukcesy młodych piłkarzy z Naszej Gminy.

Dnia 22 kwietnia adepci Klubu Sportowego „Czarni” Oleszyce uczestniczyli w eliminacjach Mistrzostw Polski z rocznika 2007 w Białobrzegach (woj. mazowieckim). Podopieczni Łukasza Pracało rozegrali dziewięć spotkań z drużynami z całej Polski. Młodzi zawodnicy Czarnych byli o włos wyjazdu na turniej finałowy, który odbędzie się w Warszawie na stadionie Legii. Dużą rolę miało losowanie grup – na nasze nieszczęście trafiliśmy do grupy wraz z gospodarzem turnieju, który z „miejsca” miał zagwarantowany awans do fazy pucharowej. Nasi zawodnicy po raz kolejny udowodnili że potrafią rywalizować z większymi klubami niż nasz lokalny klub. Zdobyte doświadczenie na ogólnopolskiej arenie miejmy nadzieję będzie owocowało w przyszłości.

Wyniki:

Czarni Oleszyce 2:1 Syrenka Soccer School Poland

Czarni 2:1 Pogoń Zduńska Wola

Czarni 3:0 Okęcie Warszawa

Czarni 3:0 Unia Kosztowy

Czarni 1:1 Gigant Smile

Czarni 1:1 ATP Warszawa

Czarni 0:0 Soccer Ropczyce

Czarni 0:2 RAP Radomsko

Czarni 0:3 AP Sanok

Skład drużyny: Alan Romaniszyn, Mikołaj Młodowiec, Rafał Paryniak, Jakub Lorenc, Sławomir Żuk, Norbert Sopel, Jakub Niechaj, Kacper Brudniak oraz Michał Pelc.

30 kwietnia nasi młodzi zawodnicy wyjechali na Roztocze na turniej organizowany przez Akademie Młodego Piłkarza w Narolu. Czarni wystawili dwie drużyny w kategoriach 2004 i 2007. Starsza grupa zajęła dobre drugie miejsce, a nagrodę indywidualną za najlepszego strzelca odebrał Kacper Osiowy. Lepiej powiodło się młodszym kolegom, którzy okazali się najlepsi wśród wszystkich ekip. W ręce Norbeta Sopla i Michała Bosaka powędrowały indywidualne statuetki. Pierwszy otrzymał za najskuteczniejszego zawodnika, natomiast drugi okazał się bramkarzem turnieju.

Natomiast 2 maja drużyna z FA Oleszyce – rocznik 2007 zagrała w Przecławiu k. Mielca. Na sześć spotkań piłkarskich wygrali trzy, dwa zremisowali i doznali jednej porażki – ostatecznie zajmując  trzecią lokatę. Nagrodę dla najlepszego strzelca znowu zdobył Norbert Sopel.

Galeria zdjęć

Utworzony:2017-05-08 10:32:33
Autor:      Dane Urzędu
      Władze Gminy
      Referaty Urzędu
      Herb i Sztandar
      Rada Miejska
      Komisje Stałe Rady
      Sołectwa Gminy
      Dokumenty do pobrania
      Podatki i opłaty lokalne
      Petycje
Oleszyce
  © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.