2018-01-21     Agnieszki, Jarosława, Nory     "Nie ma gorszych ślepców od tych, którzy nie chcą widzieć" - Herbert George Wells    
Strona główna / Wiadomości

„Wspomnień czar” na Handlowej w Lubaczowie

W sobotę (06.05) odbędzie się Lubaczowska SHOPA – Giełda Rzeczy Używanych. „Wspomnień czar” porwie nas na ul. Handlowej 4.

Lubaczowska SHOPA – Giełda Rzeczy Używanych na Targowisku Miejskim „Mój Rynek” w tym roku odbędzie się pięć razy – 6 maja, 3 czerwca, 1 lipca, 2 września i 7 października. Najbliższa okazja do sprzedania i kupienia czegoś wyjątkowego nadarzy się już w sobotę. Oprócz wszelkiego rodzaju staroci, znaleźć będzie można stoiska artystów, którzy wykonują np. biżuterię lub domowe akcesoria.

Oczywiście dla kupujących jak i sprzedających wstęp jest bezpłatny. Opłatę będą musiały uiścić tylko osoby, które zarezerwują sobie stanowisko. W tej sprawie powinny się skontaktować z Biurem Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego (tel. 16 632 80 10 wew. 44). Rezerwacja blatu wynosi 5 zł, a boksu – 10 zł.  Zgłoszenia osób, którym zalegają niepotrzebne przedmioty, kolekcjonerów i zbieraczy przyjmowane są do piątku do godz. 15:30. Więcej informacji udziela Biuro Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego w Lubaczowie.

Utworzony:2017-05-04 14:58:52
Autor:      Dane Urzędu
      Władze Gminy
      Referaty Urzędu
      Herb i Sztandar
      Rada Miejska
      Komisje Stałe Rady
      Sołectwa Gminy
      Dokumenty do pobrania
      Podatki i opłaty lokalne
      Petycje
Oleszyce
  © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.