2018-03-22     Bogusława, Jagody, Katarzyny     "Sens życia polega na tym, aby cieszyć się z niego i czynić go piękniejszym dla każdej ludzkiej istoty." - David Ben Gurion"Bóg nie każe nam iść żadną drogą, której by On sam nie przemierzył i na której by nie szedł z nami. " - Dietrich Bongoeffer    
Strona główna / Wiadomości

Wojewódzki turniej o Puchar Tymbarku

W dniach 3 i 4 kwietnia w Stalowej Woli odbył się Wojewódzki turniej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" w których mieliśmy  kolejny już raz reprezentantów naszej gminy i powiatu. Chłopcy w kategorii U-10 ze Szkoły Podstawowej z Futor wraz dwoma uczniami Szkoły Podstawowej w Starych Oleszycach oraz dziewczęta w kategorii U-12 ze Szkoły Podstawowej w Oleszycach. Lepiej spisała się drużyna dziewczynek, która wyszła z grupy i odpadła dopiero w ćwierćfinale, natomiast chłopcy drugi rok z rzędu zajęli trzecie miejsce w grupie i nie awansowali dalej.  Dzieci otrzymały od organizatorów medale i upominki, które sprawiły wielką radość, a o niekorzystnych wynikach szybko zapomniały. Ciężko jest rywalizować z UKS czy Akademiami piłkarskimi i sam udział w tak prestiżowym turnieju był dla naszych dzieci wielką nagrodą.

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Natalia i Martyna Borkowskie, Justyna Cichocka, Emilia Cisek, Martyna Komenda, Oliwia Kornaga, Natalia Skórska i Angelika Wójcik.

Opiekunem Piotr Biały

Chłopcy to: Kacper i Mikołaj Młodowcowie, Jakub Bednarz, Jakub Lorenc, Miłosz Marciniec, Jakub Niechaj, Alan Romaniszyn, Mateusz Turza, Przemysław Żrałka i Hubert Uszkowski.

Dziewczęta wystąpiły w koszulkach ufundowanych przez Nadleśnictwo Oleszyce a chłopcy przez firmę "AKRIS" z Oleszyc.

 Galeria zdjęć

Krzysztof Młodowiec

Utworzony:2017-04-11 10:49:06
Autor:      Dane Urzędu
      Władze Gminy
      Referaty Urzędu
      Herb i Sztandar
      Rada Miejska
      Komisje Stałe Rady
      Sołectwa Gminy
      Dokumenty do pobrania
      Podatki i opłaty lokalne
      Petycje
Oleszyce
  © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.