2018-01-21     Agnieszki, Jarosława, Nory     "Nie ma gorszych ślepców od tych, którzy nie chcą widzieć" - Herbert George Wells    
Strona główna / Wiadomości

Młodzieżowe Mistrzostwa Podkarpacia w futsalu

11 marca 2017 roku w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Podkarpacia w futsalu w kategorii U10. Z Oleszyc wystartowały dwie drużyny: Czarni Oleszyce i Football Academy Oleszyce a rywalizowaliśmy z takimi drużynami jak: Stal Rzeszów, LUKS Skrzyszów, Sokołek Nisko, FA Lubaczów, AMP Narol oraz JKS Jarosław, która ostatecznie wygrała te Mistrzostwa.

Dla dzieci grających w tych mistrzostwach było to pierwsze spotkanie z halową piłką nożną czyli futsalem. Inna piłka, zasady  futsalowe miały na celu zachęcić dzieci do gry w futsal w miesiącach zimowych w naszym województwie - i to się udało! Tak stwierdził Łukasz Krawczyk - Przewodniczący Wydziału Futsalu w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie, który osobiście złożył nam gratulacje. Przypomnę, że dwa lata temu w tej kategorii wiekowej nasz klub Czarni Oleszyce także zdobył Mistrza Podkarpacia i dlatego między innymi to my byliśmy gospodarzami. Mam nadzieję, że nie ostatni raz!

W perfekcyjnym przygotowaniu tych Mistrzostw Podkarpacia pomogli nam przede wszystkim rodzice naszych drużyn z Oleszyc oraz pracownicy Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Oleszycach a także: Stowarzyszenie Myśliwskie "Cietrzew" z Lubaczowa, "Agro-Mal" Jan Pokrywka i wspólnicy z Lubaczowa, Biuro Rachunkowe "Superata" z Oleszyc, Firma "For-Drew" z Lubaczowa, Delikatesy "CENTRUM" z Oleszyc, Centrala Nasienna w Oleszycach, Firma VEGGIEFRESH z Suchej Woli, Piekarnia Tradycja i Smak Mariusza Kurka, Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA, Olibert BHP Iwona Sopel z Oleszyc, Usługi Elektryczne Andrzej Bogusz z Oleszyc oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach. Wszystkim serdecznie dziękujemy!!!

 

tekst: Krzysztof Młodowiec

Galeria zdjęć

Utworzony:2017-03-20 12:30:42
Autor:      Dane Urzędu
      Władze Gminy
      Referaty Urzędu
      Herb i Sztandar
      Rada Miejska
      Komisje Stałe Rady
      Sołectwa Gminy
      Dokumenty do pobrania
      Podatki i opłaty lokalne
      Petycje
Oleszyce
  © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.