2018-01-21     Agnieszki, Jarosława, Nory     "Nie ma gorszych ślepców od tych, którzy nie chcą widzieć" - Herbert George Wells    
Strona główna / Wiadomości

Zumba dla Emilki

W niedzielę 12 marca 2017 roku, Panie z powiatu lubaczowskiego po raz kolejny otworzyły serca dla naszej Emilki. Aktywne zumbowiczki we współpracy z Zumbą Fitness zaangażowały się w akcje charytatywną, której celem była zbiórka pieniędzy dla chorej Emilki Jasic z Oleszyc.

O godzinie 16.00 na widowiskowo-sportowej hali w Oleszycach rozpoczął się Charytatywny Maraton Zumby. Pełni entuzjazmu i energii instruktorzy z Zumby Fitness, rytmiczna i żywiołowa muzyka, światła i ciekawa choreografia stworzyły wspaniały klimat do wspólnej zabawy. Każdy kto przyszedł wspólnie poćwiczyć wraz z instruktorami mógł wspomóc akcję charytatywną kupując wstęp w wysokości 20 zł oraz wylicytować akcesoria sportowe, wyroby rękodzieła i wiele innych. Każda złotówka wrzucona do puszki ma wielkie znaczenie dlatego organizatorzy chcą bardzo podziękować każdej Pani, która włączyła się do akcji.
Po skończonym maratonie, choć bardzo zmęczone, wszystkie zumbowiczki wychodziły
z uśmiechem na twarzy. Świadomość robienia czegoś dla siebie a tym samym dla drugiej osoby daje wiele radości i satysfakcji.
Szczególne podziękowania kierujemy do Dyrekcji i pracowników Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie za pomoc w organizacji oraz udostępnienie oświetlenia podczas maratonu.
Dzięki hojności sponsorów udało się zorganizować licytację, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników akcji. Sponsorami Charytatywnego Maratonu dla Emilki byli:
- Barbara i Mariusz Czerebowie z Oleszyc - Sklep "Kleks"
- Sklep Gigant Sport z Lubaczowa
- Sklep Megaton - Pióro z Lubaczowa
- Sklep Maaw - Sport z Lubaczowa

- Hurtownia owoców i warzyw- Stanisław Hyd z Oleszyc

Galeria zdjęć

 

Utworzony:2017-03-14 08:47:43
Autor:      Dane Urzędu
      Władze Gminy
      Referaty Urzędu
      Herb i Sztandar
      Rada Miejska
      Komisje Stałe Rady
      Sołectwa Gminy
      Dokumenty do pobrania
      Podatki i opłaty lokalne
      Petycje
Oleszyce
  © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.