2018-01-21     Agnieszki, Jarosława, Nory     "Nie ma gorszych ślepców od tych, którzy nie chcą widzieć" - Herbert George Wells    
Strona główna / Wiadomości

IV Wieczór Kobiet

Dzień Kobiet to dzień wyjątkowy dla wszystkich kobiet. W tym dniu każda kobieta chce się czuć wyjątkowo, dlatego też Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce Pan Andrzej Gryniewicz i pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Oleszycach postanowili wyjść na przeciw oczekiwaniom Pań z gminy Oleszyce i okolic organizując im wieczór dedykowany wyłącznie dla nich.

W niedzielę, 5 marca 2017 r. w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Oleszycach rozpoczęła się kolejna- już IV edycja "Wieczoru Kobiet". Wydarzenie otworzył Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce Pan Andrzej Gryniewicz, który w krótkim przemówieniu przywitał licznie zgromadzone panie oraz złożył im najserdeczniejsze życzenia.

Wydarzenie podzielone było na bloki wykładowe oraz bloki rozrywkowe. Wieczór rozpoczęliśmy prelekcją Pani Marii Powroźnik, która przekazała cenne wskazówki dotyczące walki z chorobą cukrzycy i zachęciła zgromadzone Panie do skontrolowania poziomu cukru we krwi przy stoliku z aparaturą. Kolejny wykład wygłoszony został przez brafitterkę- Panią Jagodę Smyjewską, która udzieliła ważnych porad w kwestii doboru prawidłowego biustonosza oraz zaprosiła do konsultacji. Ciekawe i pouczające wykłady przerwał występ zespołu "No Name" działający przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Oleszycach.
Po przerwie muzycznej na scenie wystąpiła Pani Anna Antonik z poradni dietetycznej "Dobra Dieta", która udzieliła parę wskazówek dotyczących zdrowego odżywiania sprzyjającego urodzie.

Kulminacyjnym punktem programu był występ akrobatów z Rzeszowa- Łukasza Grzybowskiego i Łukasza Opałki, którzy zachwycili publiczność swoim emocjonującym występem.

Po wykładach i występach nadszedł czas na losowanie nagród. Do zdobycia było wiele cennych upominków, m.in. karty podarunkowe na zabiegi kosmetyczne, vouchery do wykorzystania przy zakupie biustonosza, bon podarunkowy na wynajem fotobudki, zestawy kosmetyków, książki, torby podróżne, prostownica, lokówka, suszarka oraz wiele innych.

Po wszystkich atrakcjach Panie udały się na słodki poczęstunek, kawę i herbatę a także na przygotowane stoiska przez m.in. Marię Powroźnik- pielęgniarkę środowiskową, Annę Juźko- wizażystkę w salonie fryzjersko-kosmetycznym F&K, Annę Antonik- dietetyczkę w poradni dietetycznej "Dobra dieta", Jagodę Smyjewską- Brafitterkę. Uczestniczki wydarzenia mogły za darmo zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w fotobudce- Firmy Seffie Foto Fotobudka z Oleszyc.

Choć sala pękała w szwach, każda z pań opuszczała budynek Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury z uśmiechem na ustach.

„Wieczór kobiet” nie mógł by się odbyć gdyby nie hojność i pomoc sponsorów. Serdecznie dziękujemy Annie Juźko z salonu fryzjersko- kosmetycznego F&K, Karolinie Dyndał z salonu kosmetycznego "Eksplozja Urody", Jagodzie Smyjewskiej   brafitterce, Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Oleszycach, Firmie Selfie Foto Fotobudka, firmom kosmetycznym: Sylveco, Vianek, Inglot.
Już dziś możemy śmiało powiedzieć, że zapraszamy na kolejną, piątą edycję „Wieczoru Kobiet” już za rok.

Galeria zdjęć

fot. Tomasz Michalski

 

Utworzony:2017-03-08 14:58:43
Autor:      Dane Urzędu
      Władze Gminy
      Referaty Urzędu
      Herb i Sztandar
      Rada Miejska
      Komisje Stałe Rady
      Sołectwa Gminy
      Dokumenty do pobrania
      Podatki i opłaty lokalne
      Petycje
Oleszyce
  © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.