2018-01-21     Agnieszki, Jarosława, Nory     "Nie ma gorszych ślepców od tych, którzy nie chcą widzieć" - Herbert George Wells    
Strona główna / Wiadomości

Dzień Babci i Dziadka w Borchowie

Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom życzymy zdrowia, pomyślności, uśmiechów na co dzień i dużo radości! Niech żyją długi czas i zawsze kochają nas!

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe dni, w których dane nam jest okazać wdzięczność naszym dziadkom za ich bezwarunkową miłość do swoich wnucząt. Każdy z nas, kto spędził z Nimi swoje dzieciństwo, wie jak wiele pięknych momentów doświadczyły w kontakcie z tymi kochanymi osobami.

Święto Babci i Dziadka to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. Ta wspaniała uroczystość w naszej śwetlicy odbyła się 21 stycznia o godzinie 17:00 w Borchowie. Babcie i Dziadkowie licznie przybyłych na uroczystość im poświęconą powitała pani Małgorzata Balawender i złożyła najserdeczniejsze życzenia. Następnie dzieci zaprezentowały śmieszny taniec Babci z Dziadkiem, a także wykonały wiersze i piosenki. Wnuczęta piosenką i wierszem wyraziły wielką miłość i szacunek dla Babć i Dziadków oraz podziękowały za ciepło i dobroć, które otrzymują od nich każdego dnia.

Dzieci złożyły Babciom i Dziadkom wręczając im własnoręcznie wykonane laurki i róże, a także zaśpiewały STO LAT i zaprosiły na słodki poczęstunek. Dziadkowie gorąco oklaskiwały i podziękowali za tak wspaniałe przyjęcie.

Atmosfera uroczystości była podniosła i rodzinna, którą zapewnił zespół Badziaki do późnych godzin wieczornych. To wyjątkowe spotkanie było pełne radości i szczęścia. Dziadkowie byli dumni ze swoich wnuków, a wnuczęta szczęśliwe, że mogły gościć swoich najbliższych. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

Organizatorem tej wspaniałej uroczystości była pani świetlicowa Małgorzata Balawender, a sponsorami tego wydarzenia byli: Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach, Sołtys Borchowa Stanisław Richter, Koło Gospodyń Wiejskie w Borchowie, Rodzice zaangażowani w przygotowanie tej wspaniałej uroczystości.

Galeria zdjęć

Utworzony:2017-02-14 08:56:45
Autor:      Dane Urzędu
      Władze Gminy
      Referaty Urzędu
      Herb i Sztandar
      Rada Miejska
      Komisje Stałe Rady
      Sołectwa Gminy
      Dokumenty do pobrania
      Podatki i opłaty lokalne
      Petycje
Oleszyce
  © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.