2018-01-21     Agnieszki, Jarosława, Nory     "Nie ma gorszych ślepców od tych, którzy nie chcą widzieć" - Herbert George Wells    
Strona główna / Wiadomości

Ferie w Zalesiu

Podczas tegorocznych ferii dzieci z Zalesia zapewnione miały liczne atrakcje w Świetlicy w Zalesiu. Zajęcia odbywały się w pierwszym tygodniu ferii. Dzieci wykonywały różnego rodzaju prace artystyczne. Miedzy innymi wykonywały gazetki na temat sportów zimowych. Odbywały się również różne pogadanki z młodzieżą na temat bezpiecznych ferii.

Dziewczynki wykonały kwiaty z bibuły dla swoich babć, a dla dziadków narysowały piękne laurki na, których był portret ich dziadków.

Dzięki pomocy pani Marysi Lasek powstały na okna dekoracje walentynkowe. Bardzo dziękujemy za pomoc w przygotowaniach i nauczeniu dzieci ciekawych dekoracji.

W niedzielę odbyło się wspólne robienie pizzy. Dzięki współpracy z paniami z Koła Gospodyń dzieci nauczyły się jak wykonać ciasto i jakie można dodać dodatki do niej. Sprawiło im to bardzo dużo radości, tak jak i wspólne degustowanie jej. Również bardzo serdecznie dziękujemy paniom za pomoc i naukę.

Utworzony:2017-02-14 08:34:06
Autor:      Dane Urzędu
      Władze Gminy
      Referaty Urzędu
      Herb i Sztandar
      Rada Miejska
      Komisje Stałe Rady
      Sołectwa Gminy
      Dokumenty do pobrania
      Podatki i opłaty lokalne
      Petycje
Oleszyce
  © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.