2018-02-18     Konstancji, Krystiana, Sylwany     "Prawdziwym schronieniem dla czlowieka jest drugi człowiek". Przysłowie irlandzkie    
Strona główna / Wiadomości

VI Amatorski Turniej Halowej Piłki Nożnej

10 grudnia 2016 r. odbył się VI Amatorski Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta
i Gminy Oleszyce. W hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej w Oleszycach zebrało się sześć drużyn: Tradycja i Smak Stare Oleszyce, FC Kaiserslautern, Oldboje, Amatorski Klub Sportowy „Legia” Oleszyce, LKS Zalesie i JLB Przerwa. Uroczystego otwarcia imprezy sportowej dokonał pan Andrzej Gryniewicz burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce, który w krótkim wystąpieniu przywitał wszystkich sportowców oraz życzył udanej rywalizacji i dobrej zabawy. Następnie sędzia spotkania - pan Bartłomiej Antosz przedstawił zebranym system rozgrywek.
Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej spotkały się: Oldboje, JLB Przerwa i LKS Zalesie, natomiast w drugiej: „Legia” Oleszyce, TiS Stare Oleszyce i FC Kaiserslautern. Zacięta rywalizacja w grupach wyłoniła dwie najlepsze drużyny - Oldboje i TiS Stare Oleszyce, które zagrały w ścisłym finale. Lepszą okazała się drużyna Oldboje, która wygrała 9 : 3.
W ostatecznej klasyfikacji:
I - miejsce zdobyła drużyna Oldbojów,
II - Tradycja i Smak- Stare Oleszyce, III - Amatorski Klub Sportowy „Legia” Oleszyce,
IV - JLB Przerwa,
V - Kaiserslautern,
VI - LKS Zalesie.
Najlepszym strzelcem turnieju został Krzysztof Walicki (Oldboje), a najlepszym bramkarzem- Dawid Antochów („Legia” Oleszyce).
Na zakończenie turnieju Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce wręczył zwycięzcom puchar, a wszystkim drużynom pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Podziękował również za udział i rozgrywki
w duchu fair play oraz zaprosił do udziału w turnieju w przyszłym roku.

Galeria zdjęć


Anna Gryniewicz

Utworzony:2016-12-15 15:00:53
Autor:      Dane Urzędu
      Władze Gminy
      Referaty Urzędu
      Herb i Sztandar
      Rada Miejska
      Komisje Stałe Rady
      Sołectwa Gminy
      Dokumenty do pobrania
      Podatki i opłaty lokalne
      Petycje
Oleszyce
  © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.