2018-01-21     Agnieszki, Jarosława, Nory     "Nie ma gorszych ślepców od tych, którzy nie chcą widzieć" - Herbert George Wells    
Strona główna / Wiadomości

Spotkanie z Mikołajem

W niedzielne popołudnie 6 grudnia 2015 roku, hala widowiskowo – sportowa w Oleszycach rozświetliła się mnóstwem kolorowych światełek. Przybyło dużo dzieci wraz z rodzicami, aby spotkać się z tak długo oczekiwanym gościem "Mikołajem". Dla wszystkich przybyłych dzieci i dorosłych czekało dużo miłych niespodzianek i atrakcji.

Podczas animacji prowadzonej przez Śnieżynkę i Elfa dzieci wraz z Mikołajem uczestniczyły w grach i zabawach, rozwiązywały zagadki, układały klocki, malowały i rysowały a także odbyły się wspólne zabawy z rodzicami. Mikołaj w wolnych chwilach rozdawał wszystkim uczestnikom słodycze i drobne upominki. Dodatkową atrakcją dla dzieci było: malowanie twarzy, wspólne śpiewanie piosenek i słodki poczęstunek, a także: dmuchany plac zabaw, suchy basen, zjeżdżalnia, bokser i ściana wspinaczkowa. Wszystkie dzieci miały też okazję porozmawiać z Mikołajem i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i zabawę w miłej, świątecznej atmosferze. Zapraszamy za rok.

Organizatorami zabawy byli:
Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach
Miejsko-Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Oleszycach

Galeria zdjęć

Utworzony:2015-12-08 12:08:14
Autor:      Dane Urzędu
      Władze Gminy
      Referaty Urzędu
      Herb i Sztandar
      Rada Miejska
      Komisje Stałe Rady
      Sołectwa Gminy
      Dokumenty do pobrania
      Podatki i opłaty lokalne
      Petycje
Oleszyce
  © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.